نایلون و مصرف آن

پیرامون چاپ روی نایلون بابهره گیری از نیروهای حرفه ای ومجرب وماشین آلات استاندارد این کار انجام می شود.هزینه چاپ به روی نایلون یکسری موارد وفاکتور ها دارد که شامل هزینه  نایلون خام  وهزینه چاپ که شامل (انواع رنگ) که باهم این مبالغ جمه بسته می شود بعد به مقدارسفارش داده ضرب می شود وعدد اصلی در می آید. در هنگام چاپ نایلون از دیدگاه گرافیک سعی دربهترین کیفیت وزیباترین طرح را در صنعت استفاده می شود .زیرا د
 

نایلون و مصرف آن

پیرامون چاپ روی نایلون بابهره گیری از نیروهای حرفه ای ومجرب وماشین آلات استاندارد این کار انجام می شود.هزینه چاپ به روی نایلون یکسری موارد وفاکتور ها دارد که شامل هزینه  نایلون خام  وهزینه چاپ که شامل (انواع رنگ) که باهم این مبالغ جمه بسته می شود بعد به مقدارسفارش داده ضرب می شود وعدد اصلی در می آید. در هنگام چاپ نایلون از دیدگاه گرافیک سعی دربهترین کیفیت وزیباترین طرح را در صنعت استفاده می شود .زیرا در هرصنعتی حرف اول کیفیت وبعد زیبایی رضایت مصرف کننده را میتواند جلب کند.
 
عمدتا برای چاپ روی نایلون از رنگ های پی وی سی وروغنی استفاده می شود زیرا کمتراز 2 دقیقه خشک میشود ولی روغنی 24 ساعت زمان برای خشک شدن میبردکه به دلیل زمان طولانی ونیاز به قفسه های مخصوص کمتر استفاده می شود .معمولا از چاپ چهار رنگ استفاده میشود. از سال های خیلی قبل یک جمله معروف بوده آن هم تبلیغی که مورد مصرف ودید باشد بازده خوبی برای آن برند میدهد به همین ترتیب چاب به روی نایلون یک نوع هدیه تبلیغاتی مفید محسوب می شودزیراکه نایلون کاربردی ارزشمند وماندگار است.
 
چاپ روی نایلون طرح منتخب شده  مشتری با راهنمایی کارشناسان ما می باشد زیرا در راستای ارتقای سطح کیفیاست زیرا از مرغوبترین وبهتریت مواد اولیه استفاده میشودوتولید یک محصول با  رضایتمندی مشتری برای ما رکن اصلی واساسی است.
 
نایلون از چهار عنصر تشکیل شده :
 
1-کربن
 
2-هیدروژن
 
3-اکسیژن
 
4-نیتروژن
 
امروزه نایلون را از عناصر فوق رااز گاز های طبیعی ،نفت خام و چوب ذرت وپوسته جو تهیه می شود. جالب است بدانید نایلون اولین دست ساخته بشراست که استفاده های بسیار زیاد از نایلون یا اقلام  که بانایلون ساخته شده است. انواع مختلفی از نایلون وجود دارد به طور مثال در رنگ های مختلف
 
ساختار نایلون
نایلون از  پلی آمید ساخته شده است که  یک ماده ابریشم مانند از نظر نازکی  است که برای اولین بار در مسواک استفاده می شود. درمسواک مورد استفاده قرار گرفت زیرا قوی، سخت و مقاوم در برابر آب است.در ساختار برخی از پارچه ها برای استفاده از لباس استفاده می شود. در حقیقت، پلی آمید بیشتر برای الیاف مصنوعی در لباس استفاده می شود. نایلون نیز می تواند برای ساخت مواد اولیه یا مواد دیگر کاربردهایبسیارزیادی دارد ومورد  استفاده قرار میگیرد به طور مثال: مانند چتر نجات، طناب، رشته لاستیک، فرش، شبکه های ماهیگیری و در ساختاربرخی پارچه ها  ،پارچه و جوراب ،کیسه فریزر،کیسه زباله،سفره یکبار مصرف ،نایلون های حبابدار، نایلون های تبلیغاتی که چاپ روی آنها انجام می شود،نایلون شیرینگ که جهت بسته بندی محصولات درصنایع بسته بندی استفاده می شود،نایلون های عریض برای کارهای گلخانه یا کشاورزی،انواع کیسه های خرید دسته دار (موزی –رکابی )نایلون استرچ،نایلون عریض،نایلون دسته دار چاپی یک طرفه یا دو طرفه،نایلون برای کاور مبل ،کیسه محلول،زباله دسته دار،محافظ های غذایی، طلق،برای بسته بندی قطعات خودرو ومواد اولیه وسایل تفریحی واسباب بازی در پارک سرسره،وتاپ ودرصنایع بسته بندی خشکبار وغیره…مورد استفاده است.
 
[تعداد رای های دریافتی :1 [امتیاز مطلب :9 از 10]
شما نیز به این مطلب امتیاز دهید :
تنظیمات
مطالب مرتبط

  این پرونده را به اشتراک بگذارید :

  Facebook Twitter Google LinkedIn

  یادداشت کاربران
  درج یک یادداشت :
  نام کاربری :
  پست الکترونیکی :
  وب :
  یادداشت :
  کد امنیتی :
  5 + 4 = ?