فیلم های سلولزی و بهداشتی

line

بسته بندی در صنایع سلولزی و بهداشتی به لحاظ زیبایی و بهداشت، تواماً یکی از مهمترین راهکارهای ارتقا سطح فروش به شمار می رود.

سالیان درازیست که کارخانجات تولیدی پوشک و نوار بهداشتی کشور صرفاً بدنبال قیمت کمتر و بسته بندی زیباتر بوده اند و متاسفانه فاکتور بهداشت این نوع بسته بندی ها را در نظر نگرفته اند و این مقوله سبب گردیده که محصولات تولیدی داخل کشور بعضاً در کودکان و بانوان ایجاد حساسیت نموده و پیرو آن بازار برای واردات محصولات مشابه خارجی تمایل نشان دهند.

اما شرکت پترو پلیمر رنگین کمان بعنوان بزرگترین تولید کننده انواع فیلم پلی اتیلن کشور در ابتدای راه نسبت به اخذ مجوز بهداشت به شماره 22/10858 اقدام نموده وکلیه محصولات غذایی و بهداشتی این شرکت ضمن بهداشتی بودن دارای کیفیت بسیار بالای چاپ (Lpi 175 ) ، مقاومت و براقیت و لغزندگی و خواص مکانیکی عالم فیلم نیز هستند.

تجمیع این خواص و ایده آلها در کنار دانش فنی و تجربه بالای مدیران مجموعه و تکنولوژی بسیار بالای وارد شده از کشور آلمان سبب گردیده که امروزه این شرکت بعنوان یکی از پیشتازان صنعت بسته بندی کشور وارد عرصه رقابت شده و همواره محصولاتی فوق العاده را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.